krismal2@wp.pl
668 428 711

Usługi remontowo-budowlane Sroczyn
(koło Gniezna)

Zajmujemy się kompleksową obsługą szeroko pojętych usług budowlanych i remontowych na terenie całej Wielkopolski . Specjalizujemy się w budowie domów od podstaw oraz wykończeniem wnętrz. Decieplanie budynków, dekarstwo, elektryka i hydraulika również nie są nam obce.

Obsługujemy inwestycje budowlane każdego typu. Nasz cennik usług oferuje korzystne ceny przy zachowaniu najwy ższego standardu wykonywanej pracy.

Najwyższa jakość

Dziesiątki zadowolonych klientów, setki projektów zakończonych sukcesem. Zadzwoń do nas i sam się przekonaj.

Oferowane usługi

Usługi remontowe

Coś się zepsuło? Nie martw się naprawimy to! Zawsze dbamy o najwyższą jakość i porządek miejsca pracy. Sprostamy najbardziej wymagającym klientom. Renowacje, demontaże, wymiany, odnawianie to nasz chleb powszedni.

Montaż ścianek gipsowo-kartonowych

Potrzebujesz wybudować ścianę działową ale nie wiesz jak się za to zabrać? Z tym problemem również damy sobie radę! Nasi fachowcy krok po wykonają robotę za ciebie.

Montaż sufitów podwieszanych

Zadbaj o ciekawy i modernistyczny wystrój wnętrza. NIech twój dom stanie się niepowtarzalny. Oszczędź czas na szukaniu i montażu, zrobimy to za ciebie!

Układanie glazury i terakoty

Równo ułożone płytki to podstawa pięknego wystroju wnętrz. Jednak samodzielny montaż może okazać się trudny i skomplikowany. Zaufaj nam, nikt nie zrobi tego tak dobrze jak my!

Układanie paneli podłogowych

Prawidłowo zamontowane panele służą na kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat. Wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu imitują dowolny rodzaj materiału. Jeden z najczęściej wybieranych sposobów wykończenia podłogi.

Tynkowanie

Odpowienie nałożenie zaprawy zabezpiecza mury przed masą znieczyszczeń i wilgocią. Prawidłowe tynkowanie to podstawa do dalszych robót.

Szpachlowanie

Dbamy o każdy szczegół, od dobrania odpowienich materiałów po sam proces szpachlowania. Żadnych dołów ani wyżłobień!

Gładzie ścienne

Zapewniamy idealne i trwałe gładzie. Żaden rodzaj gładzi nie jest nam straszny. Zapewnij wytrzymałą i perfekcjunie wykonaną ochronę swoim ścianom.

Tapetowanie

Chcesz urozmaicić swoję wnętrze? Nie ma problemu! Starannie docięta i założona tapeta na pewno ci w tym pomoże. Zamaskuj niedoskonałości starych ścian i ciesz się nowym bujnym wystrojem.

Usługi hydrauliczne

Jeżeli masz problem z cieknącymi ruram lub potrzebujesz instalacji wodnej, zajmiemy się tym. Usuwanie przecieków i naprawa rur, od teraz nie stanowi żandnego problemu. Zdaj się na nas! 

Instalacje elektryczne

Wszystkie sprzęty pracujące w domu wymagają zasilania. Stabilna i porządnie wykonana instalacja elektryczna to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdego budynku. Naprawy w tej dziedzinie również nie są nam obce.

Prace modernizacyjne

Podejmiemy się każdego wyzwania, żadna praca budowlana nie stanowi dla nas trudności. Najlepsze i staranne wykonanie. Nie zawiedziesz się!